Dětské pokoje

Nůžkové stany vám zajistí bezstarostné léto na zahradě

 

Je čas myslet i na léto. Zima doufejme, nebude příliš dlouhá a my tak konečně budeme moci začít s letními aktivitami. Nejen v Česku, ale po celém světě si lidé navykli pořádat své firemní, soukromé, kulturní, sportovní a jiné akce pod širým nebem. A jak jste si již zajisté mohli všimnout, tak i menší akce zastřešují nůžkové stany. Spoléhat se na předpovědi počasí je bláhovost, a proto vsaďte na jistotu. Vsaďte na kvalitní nůžkové stany ze špičkového internetového obchodu t-zbozi.cz. Ohromný výběr zboží - úžasné ceny. Veškeré výrobky jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů. Rozhodně nedoporučujeme nákup nůžkových stanů u pochybných prodejců, kde se, téměř vždy nízká cena rovné nízké kvalitě výrobků.  

Nůžkové stany – nízká hmotnost  

Nůžkové stany jsou především oblíbené, díky své jednoduché konstrukci a skvělé skladnosti. Jedná se o praktické rychlorozkládací zařízení, které je v jedné minutě připraveno k použití a to bez použití nářadí. Z toho plyne, že nůžkové stany rozloží jediným pohybem i méně zručný člověk.  Nůžkové stany! Jedná se o kompaktní výrobek s nízkou hmotností, což oceníte při převážení a přenášení.  Pokud zavítáte do výše zmíněného internetového obchodu, tak si můžete vybrat ze široké škály tvarů, barev a velikostí. Nůžkové stany jsou ohromně odolné, jednoduše udržovatelné a drží spolehlivě stabilitu. Pokud preferujete kvalitu, tak se vyhněte všem tržnicím v okolí a také hobby marketu. 

Nůžkové stany – komerční využití

Nůžkové stany dělíme na zahradní, komerční a párty stany. Zahradní stany -standardní nůžkové stany a dají se použít i jako pergola. Na trhu je znáte pod označením ´prémiové´ a lze si je objednat za menší cenu. Komerční stany – kombinace zahradních a párty stanů. Tyto výrobky mají bytelnou konstrukci, taktéž pevnou a nepromokavou krycí látku vyrobenou z kvalitního PVC. Párty stany jsou prostornější a vhodnější pro větší akce.

 

Dekorace na zeď