Dětské pokoje

Čištění koberců Brno – Čištění mokrou cestou

V oblasti čištění koberců bylo vymyšleno mnoho inovací a nespočet materiálů různých značek, nicméně v poslední době všechny ostatní převyšuje svou efektivitou i množstvím vynaloženého úsilí právě technika mokrého čištění. Její princip nám popsali specialisté ze společnosti Čištění koberců Brno. Mokré čištění koberců nebo čalounění se jinak nazývá také extrakční čištění, chemické čištění, strojní čištění nebo tepování.

Tato technika spočívá ve vstřikování čisticího prostředku přímo do tkaniny, následně dochází k odsátí nečistot do oddělené sběrné nádrže. Tímto způsobem se docílí dokonalé regenerace vláken a také provonění čištěného povrchu. V případě extrémního znečištění je vhodné aplikovat čisticí prostředek, nechat ho kratší dobu, zhruba deset minut, působit a nečistoty odsát. Po vyčištění zůstává čištěný povrch mírně navlhlý a doba schnutí je závislá na teplotě prostředí, materiálu a větratelnosti v objektu. Pro kompletní vyschnutí je doporučováno vyčkat pět až deset hodin, v případě sedaček až 24. Konkrétní doba schnutí je přesně určena zaměstnancem společnosti.

Pokud jste i Vy vlastníkem drahého koberce nebo originální tkaniny a bojíte se trvalého znehodnocení v případě amatérského čištění, svěřte je do rukou pracovníků společnosti Čištění koberců Brno. Pro více informací navštivte oficiální, přehledně koncipované internetové stránky, na kterých naleznete veškeré detaily o mokrém čištění, o společnosti Čištění koberců Brno a v neposlední řadě také kontaktní údaje, na kterých zastihnete provozovatele služby, se kterým můžete následně koordinovat další postup.

 

Dekorace na zeď

  • Pohodlně na Eurokošík.cz
  • E-mailem na objednavky@eurokosik.cz
  • Telefonicky na +420 732 606 603