Dětské pokoje

Obývací stěny

 

Změnu zaznamenáváme na každém kroku a nelze se tomu divit. Změna je život a nemusíte přitom měnit hned partnera, stačí si pořídit novou obývací stěnu. Zejména tak učiňte, pokud stále váš obývák dusí stará mohutná obývací sestava, táhnoucí se od shora až dolů po celé jedné délce stěny. A pokud k tomu ještě zakopáváte o stůl se čtyřmi židlemi, tak to si rozhodně žádá změnu. Dnes nemusíte vyluxovat celou svou vkladní knížku aby, jste si mohli pořídit nový nábytek. Dnes za pár tisícovek máte komfortní bydlení. Trendy obývací stěny - variabilita, praktičnost a vzdušnost. Obývák je centrům dění a podle toho by měla tato, společenská místnost vypadat. 

 

Moderní obývací stěny v efektním designu

Současný trh nabízí obývací stěny ve velkém výběru, kde je minimum nábytku, hra tvarů a čisté linie. Můžete si sami vytvořit unikátní sestavu, kde je dřevo doplněno sklem nebo kovem. Poté stačí dokoupit pohodlnou a prostornou sedací soustavu, nový lustr včetně bodovek a je hotovo. Samozřejmě potřebujeme ke svému žití i dostatek úložného prostoru. Tady nám skvěle poslouží vestavné skříně nebo výsuvné boxy, které jsou uschovány pod manželskými postelemi.  Povětšinou obývací stěna odráží potřeby moderního člověka, a tak obývací sestavy nejsou přeplněné porcelánem, ale pouze fotografiemi a elektronikou. 

 

Obývací stěny – jedinečné ceny! Doprava zdarma po celé ČR

Obývací stěny doporučujeme doplnit o další praktické prvky, o různé systémy pojezdů s hladkým chodem. Zájem je i o systémy pro tlumení dorazů, tak jako to někteří již znáte z kuchyní. Co to tedy znamená? Dvířka vás nelekají třískáním a při otevírání nekladou žádný odpor. Atmosféru každého interiéru báječně podtrhne efektní bodové osvětlení. Je čas na objednávku! A kde je největší internetový obchod s nábytkem v ČR s dovozem zdarma? Stač si do vyhledávače zadat t-nabytek.cz.  

 

 

Dekorace na zeď

  • Pohodlně na Eurokošík.cz
  • E-mailem na objednavky@eurokosik.cz
  • Telefonicky na +420 732 606 603