Dětské pokoje

Rekonstrukce bytu Brno – Splňte si svůj sen

Při bytových rekonstrukcích je nutné dbát na řadu aspektů, které mohou její průběh zásadním způsobem ovlivnit, proto jsme se rozhodli kontaktovat pracovníky společnosti Rekonstrukce bytu Brno a zjistit od nich pár detailů, které by mohly být případným zájemcům o změnu interiéru jejich bytu užitečné. Ve spolupráci se společností Rekonstrukce bytu Brno je ze strany klienta jedinou povinností vybrat si formu a rozsah rekonstrukce a zvolit potřebný materiál, případně barevné řešení projektu. S tím a mnohým dalším pomohou všem klientům profesionální bytoví architekti, kteří s klienty projdou v rámci úvodní schůzky místo chystané rekonstrukce a navrhnou určitá dispoziční řešení.

Součástí poskytovaných služeb je také vypracování efektivního 3D vizualizačního návrhu, díky kterému je pro zákazníka jednodušší představit si finální podobu rekonstrukce a vyjádřit se k určitým změnám. Na požádání je firma připravena vytvořit těchto návrhů hned několik, aby bylo pro zákazníky jednodušší různé podoby rekonstrukce porovnat. Kromě toho je ještě před zahájením rekonstrukce klientovi připravena cenová nabídka formou položkového rozpočtu. Na té není následně nic měněno, pokud není přímo ze strany klienta změně stavební plán v průběhu rekonstrukce.

Pokud budete mít zájem o využití rekonstrukčních služeb firmy Rekonstrukce bytu Brno, kontaktujte jejího obchodního zástupce formou objednávkového formuláře dostupného na internetových stránkách, případně navštivte tyto internetové stránky a prohlédněte si rozsáhlou fotogalerii obsahující dokumentaci projektů realizovaných zkušenými pracovníky společnosti Rekonstrukce bytu Brno.

 

Dekorace na zeď

  • Pohodlně na Eurokošík.cz
  • E-mailem na objednavky@eurokosik.cz
  • Telefonicky na +420 732 606 603